Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Policjant podstępem chciał wcisnąć mandat...

 
W dniu wczorajszym tj. 29.12.2015r w godzinach wieczornych, został zatrzymany do kontroli drogowej 19 letni mieszkaniec Makowa Mazowieckiego. Podkreślić przy tym należy, iż pojazd którym jechał poruszał się prawidłowo, nie łamiąc obowiązujących przepisów ruchu drogowego, zaś kierujący i pasażerowie w żaden sposób nie naruszyli porządku prawnego. W czasie całego zdarzenia nie został przedstawiony, jakikolwiek powód zatrzymania pojazdu. Podczas wykonywania czynności widniejący na filmie policjant dokonał przeszukania bagażnika pojazdu , bez sporządzenia na tą okoliczność stosownego protokołu, dokumentującego przedmiotową czynność. Następnie oznajmił , że pojazd zostanie odholowany na lawecie , gdyż na przedniej szybie widnieje pęknięcie. Zdenerwowany kierowca przez kilka minut szukał dowodu rejestracyjnego , zatem policjant oznajmił , że również nałoży na niego mandat karny za brak dokumentu, wymaganego podczas kontroli drogowej. Dokument po kilku chwilach został funkcjonariuszowi wręczony. Policjant oświadczył, iż odstąpi od wezwania lawety, jeżeli kierowca przyjmie proponowany wcześniej mandat. Przybyłem na miejsce zdarzenia. Po zapoznaniu się z sytuacją, rozpytałem obecne osoby na okoliczność zdarzeń , jakie miały tam miejsce i uznałem, iż podstępna próba nałożenia mandatu , nie zasługuje na uwzględnienie. Nie można pozwolić , aby policjant wykorzystując niedoświadczenie i młody wiek kierowcy - stosując też szantaż - robił „wyniki” dla przełożonych, poprzez nieuprawnioną „sprzedaż” mandatu karnego. Niektórzy policjanci z Makowa, wykraczają poza pewne ramy przyzwoitości i w sposób nierzetelny wykonują swoją pracę. Nie jest to przypadek odosobniony. Odnieść można wrażenie , że miejscowy komendant nie sprawuje w sposób właściwy, nadzoru nad swymi pracownikami Snapchat: Sorrko

 


Sorento
 
Data pliku video: 2015-12-31, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
makowski

Powiat makowski – powiat umiejscowiony w województwie mazowieckim, ze stolicą w Makowie Mazowieckim. Przynależą do niego gminy Maków Mazowiecki, Różan, Czerwonka, Karniewo, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Rzewnie, Sypniewo, Szelków oraz miasta Maków Mazowiecki i Różan.

Do zwracających uwagę zabytków należy Kościół w Krzyżewach i Drążdżewie, Kolejka wąskotorowa i Dwór w Ciepielewie. Mieszkańcy korzystają latem z wypoczywania nad Zalewem w Makowie Mazowieckim lub nad rzeką Narew w Różanie. W powiecie jest mnóstwo malowniczych łąk i lasów, dlatego okolica bez wątpienia nadaje się do spokojnego wypoczywania.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola