Belka
Czwartek, 13 Grudnia 2018   imieniny: Lucja, Otylia, Eugeniusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

NOWA REKRUTACJA DO SZKOŁY OPIEKUNA DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ!

Data dodania: 2016-01-15
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Zostań Opiekunem w Domu Pomocy Społecznej. Społeczeństwo się starzeje, pracujemy dłużej w przyszłości nie będziemy w stanie samodzielnie opiekować się swoimi bliskimi, a Domów Opieki będzie z każdym rokiem coraz więcej - wyjdź na przeciw przyszłości przygotuj się za darmo do tego zawodu!!
Wejdź na www.zak.edu.pl/formularz liczba miejsc ograniczona!!
Zapewniamy DARMOWE kształcenie teoretyczne i praktyczne w tym zawodzie – POSIADAMY PROFESJONALNIE WYPOSAŻONĄ PRACOWNIĘ ODWZOROWUJĄCĄ ŚRODOWISKO PRACY ORAZ FANTOMA – model osoby dorosłej.
przygotowujące do umiejętności zaspokajania potrzeb i rozwiązywania problemów osób starszych, niepełnosprawnych, przewlekle lub psychicznie chorych.
Opiekun w DPS jako pracownik podejmuje: profesjonalne działania ukierunkowane na stymulację rozwoju podopiecznych przebywających w placówkach opiekuńczych.
Dowiedz się więcej na www.zak.edu.pl/ostroleka lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Ostrołęka, ul. Gorbatowa 14, lub zadzwoń 29 760 34 08
Kontakt
Ostrołęka, ul. Gorbatowa 14, lub zadzwoń 29 760 34 08
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
makowski

Powiat makowski – powiat umiejscowiony w województwie mazowieckim, ze stolicą w Makowie Mazowieckim. Przynależą do niego gminy Maków Mazowiecki, Różan, Czerwonka, Karniewo, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Rzewnie, Sypniewo, Szelków oraz miasta Maków Mazowiecki i Różan.

Do zwracających uwagę zabytków należy Kościół w Krzyżewach i Drążdżewie, Kolejka wąskotorowa i Dwór w Ciepielewie. Mieszkańcy korzystają latem z wypoczywania nad Zalewem w Makowie Mazowieckim lub nad rzeką Narew w Różanie. W powiecie jest mnóstwo malowniczych łąk i lasów, dlatego okolica bez wątpienia nadaje się do spokojnego wypoczywania.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola