Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyszukaj:
 
 
Ogłoszenia

ANIMATOR KULTURY - DLA AMBITNYCH PO MATURZE!

Data dodania: 2015-08-05
Kategoria: Edukacja » Szkoły
 
Animator kultury to zawód łączący przyjemne z pożytecznym. Któż bowiem nie chciałby organizować imprez, uczestniczyć w nich i jeszcze mu by za to płacili? To jednak z pozoru łatwe zajęcie.
Praca polega nie na prowadzeniu zajęć dydaktycznych, a na organizacji imprez, czyli konkursów, przeglądów, seminariów, koncertów, wystaw, zawodów czy pokazów. Mogą to też być kółka zainteresowań, wieczorki artystyczne, wycieczki po okolicy.
Chciałbyś pracować jako ANIMATOR KULTURY – zapisz się do 2-letniej szkoły POMATURALNEJ – zapewniamy kształcenie opracowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego!
Do zapisu wymagane jest świadectwo maturalne i dowód osobisty!
Zapisz się przez www.zak.edu.pl/formualrz i uzyskaj więcej informacji lub przyjdź:
Ostrołęka ul. Gorbatowa 14, tel. 29 760 34 08
Kontakt
Ostrołęka ul. Gorbatowa 14, tel. 29 760 34 08
 

loading...
« powrót
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
makowski

Powiat makowski – powiat umiejscowiony w województwie mazowieckim, ze stolicą w Makowie Mazowieckim. Przynależą do niego gminy Maków Mazowiecki, Różan, Czerwonka, Karniewo, Krasnosielc, Młynarze, Płoniawy-Bramura, Rzewnie, Sypniewo, Szelków oraz miasta Maków Mazowiecki i Różan.

Do zwracających uwagę zabytków należy Kościół w Krzyżewach i Drążdżewie, Kolejka wąskotorowa i Dwór w Ciepielewie. Mieszkańcy korzystają latem z wypoczywania nad Zalewem w Makowie Mazowieckim lub nad rzeką Narew w Różanie. W powiecie jest mnóstwo malowniczych łąk i lasów, dlatego okolica bez wątpienia nadaje się do spokojnego wypoczywania.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola